O mnie

KIM JESTEM?

o-mnie1

Cześć! Mam na imię Edyta i uwielbiam zdrowo (dosłownie i w przenośni) jeść! 😉

Oprócz tego, że jestem anglistką, jestem też specjalistką ds. żywienia człowieka i dietetyki, a także edukatorem żywieniowym. Mieszanka wybuchowa? Nie… jedno nie wyklucza drugiego. To moje dwie pasje, które może i kontrastują ze sobą, ale z drugiej strony się uzupełniają. Znajomość języka obcego to możliwość poznawania literatury fachowej u źródła – najwięcej artykułów na temat żywienia i żywności ukazuje się właśnie po angielsku. A jak tak sobie czytam, to przy okazji rozbudowuję i wzbogacam zasób słownictwa. 😀

I cały czas się rozwijam –  biorę udział w konferencjach, szkoleniach, programach… (trzykropek, bo mam nadzieję, że nigdy nie przestanę)! Cały czas jestem GŁODNA wiedzy!


ZDROWIE – WIADOMO!

ALE – W MISIE??? MISIE czy MICHA?

I MISIE. Edukacja żywieniowa, którą się zajmuję, to głównie szkolenia w zakresie właściwych nawyków żywieniowych dzieci.

I MICHA. A najlepiej wspólna, drewniana i głęboka. Żeby dla każdego jedzenia starczyło! 😀

To po prostu moja … MISJA!!! 😀


DLA KOGO PISZĘ?

Dla każdego, kto kocha zdrowe, dobrze zbilansowane jedzenie i chce być (lub jest) świadomy tego, co wkłada do garnka!

Na blogu znajdziesz przepisy wegetariańskie i wegańskie, które zadowolą, mam nadzieję, podniebienie każdego, kto po prostu nie boi się ZIELENINY. 😉

Osoby interesujące się żywieniem człowieka znajdą dużo sprawdzonych wiadomości ze świata dietetyki. Przygotowuję też artykuły dla kobiet w ciąży, matek karmiących oraz rodziców maluchów w ogóle.

ZAPRASZAM I WITAM W MOIM KRÓLESTWIE! 😉

Zdrowie w misie! 🙂